DECOROLO – sztukateria – Warszawa – Piaseczno

Wieszaki dekoracyjne

Tworząc projekt wnętrza pamiętamy o wielu ważnych aspektach, jednak często okazuje się, że zapominamy o rzeczach oczywistych. Jest to o tyle ważne, że te z pozoru nieistotne elementy wpływają w znacznym stopniu na wystrój wnętrza naszego mieszkania czy domu.

Jednym z tych pomijanych aspektów wystroju pomieszczeń są wieszaki – zarówno te duże (na ubrania i na ręczniki), jak i te mniejsze (na klucze czy na biżuterię).

Wieszaki w ciekawej formie wniosą do pomieszczenia powiew świeżości. Dobranie odpowiedniego koloru nada pomieszczeniu szykownego wyglądu.

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wieszaki dekoracyjne - bestsellery

Elementy dekoracyjne - kategorie produktów

Chcesz nadać swojemu mieszkaniu odrobinę angielskiego wystroju? Przekonaj się, że boazeria angielska będzie w tym przypadku niezastąpiona!

Zrealizuj swój pomysł na piękną ścianę korzystając z naszej cegły dekoracyjnej. Zaskocz swoich gości nowoczesnym i stylowym wyglądem pomieszczenia.

Panele ażurowe pozwalają na nowoczesne kreowanie domowej przestrzeni. Mogą służyć jako ozdoba ścian, a także idealnie nadają się na ściankę działową.

Dodaj do swego wnętrza odrobinę niecodzienności. Zamontuj panel ażurowy na ścianie lub jako samodzielną ściankę i ciesz się oryginalnym wystrojem swego wnętrza.

Ciesz się nieszablonową aranżacją wnętrza swojego domu lub mieszkania dzięki panelom gipsowym 3D. Przekonaj się jakie kompozycje można stworzyć za ich pomocą!

Najdrobniejsze elementy wystroju są pomijane w projekcie, ale to nie znaczy, że są nieistotne. Sprawdź jak duży wpływ na wystrój wnętrza mają ciekawe wieszaki dekoracyjne.