DECOROLO – sztukateria – Warszawa – Piaseczno

Gzymsy okienne

Gzymsy okienne zastąpiły często spotykaną białą ramę wokół okna umieszczoną na elewacji. Zastosowanie gzymsu okiennego nie tylko powiększa okna, ale również stanowi element dekoracyjny. Ponadto przełamuje duże, często jednolite powierzchnie ścian sprawiając, iż stają się one dużo bardziej atrakcyjne.

Gzymsy okienne, razem z gzymsami wieńczącymi i gzymsami podparapetowymi, stanowią integralną całość i pasują do siebie idealnie.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu, gdzie znajduje się pełna gama gzymsów okiennych. Bogata oferta i różnorodność wykończeń sprawia, że z pewnością każdy znajdzie to, czego szuka.

Gzymsy okienne - bestsellery

Sztukateria zewnętrzna - kategorie produktów

Cenisz unikatowy styl? Chcesz by Twój budynek prezentował się atrakcyjnie na tle sąsiednich budowli? Sprawdź czym są bonie i jak wpływają na walory estetyczne budynku.

Gzymsy podparapetowe są niebywale istotnymi elementami dekoracyjnymi zyskującymi na popularności. Sprawdź jaką rolę pełnią atrakcyjne i praktyczne gzymsy podparapetowe.

Zmień biały pasek wokół okna na coś równie praktycznego, ale bardziej wyszukanego. Dopasuj gzymsy okienne do sztukaterii zewnętrznej i ciesz się piękną i elegancką elewacją swojego budynku!

Gzymsy wieńczące stanowią kompozycyjne zamknięcie elewacji i podkreślają indywidualny charakter budowli. Jaki gzyms pasuje do Twego budynku?