DECOROLO – sztukateria – Warszawa – Piaseczno

Sztukateria zewnętrzna

Budujesz dom i chcesz podkreślić jego wyjątkowy charakter? Czeka Cię gruntowny remont budynku i chciałbyś odnowić jego elewację? Dzięki produkowanym przez nas elementom sztukaterii zewnętrznej jest to prostsze niż myślisz!

Sztukateria zewnętrzna, często zwana również sztukaterią elewacyjną, pomaga w mgnieniu oka odmienić wygląd budynku. Gzymsy podparapetowe, gzymsy okienne ? dodają oknom bajkowego wyglądu. Gzymsy wieńczące (gzymsy koronujące) stanowią kompozycyjne zamknięcie elewacji. Znane od lat bonie umieszczone na narożnikach budynków w ciekawy sposób zdobią elewację nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne elementy do ozdoby fasad budynków.

Sztukateria zewnętrzna - kategorie produktów

Cenisz unikatowy styl? Chcesz by Twój budynek prezentował się atrakcyjnie na tle sąsiednich budowli? Sprawdź czym są bonie i jak wpływają na walory estetyczne budynku.

Gzymsy podparapetowe są niebywale istotnymi elementami dekoracyjnymi zyskującymi na popularności. Sprawdź jaką rolę pełnią atrakcyjne i praktyczne gzymsy podparapetowe.

Zmień biały pasek wokół okna na coś równie praktycznego, ale bardziej wyszukanego. Dopasuj gzymsy okienne do sztukaterii zewnętrznej i ciesz się piękną i elegancką elewacją swojego budynku!

Gzymsy wieńczące stanowią kompozycyjne zamknięcie elewacji i podkreślają indywidualny charakter budowli. Jaki gzyms pasuje do Twego budynku?