DECOROLO – sztukateria – Warszawa – Piaseczno

Parawany ażurowe

Parawany ażurowe nadają całkiem nowego znaczenia słowom forma i funkcja. Parawany ażurowe mogą przyjąć dowolną formę gdyż są tworzone wg wymagań klienta. Projekt parawanów ażurowych może być dowolnie skalowany i powtarzany, dzięki czemu spełniają wszelkie oczekiwania. Funkcja parawanów ażurowych nie ogranicza się jedynie do stworzenia nietypowego wystroju. Nietypową cechą, jaką dysponują parawany ażurowe, jest gra świateł i cieni. Przechodzące przez parawany światło może tworzyć ciekawe i unikalne cienie na ścianach pomieszczenia.

W naszym sklepie znajdą Państwo przykładowe parawany ażurowe, jakie możemy wykonać. Jesteśmy także otwarci na nowe, unikalne wzory produkowane na zamówienie – zapraszamy!

Parawany ażurowe - bestsellery

Elementy dekoracyjne - kategorie produktów

Chcesz nadać swojemu mieszkaniu odrobinę angielskiego wystroju? Przekonaj się, że boazeria angielska będzie w tym przypadku niezastąpiona!

Zrealizuj swój pomysł na piękną ścianę korzystając z naszej cegły dekoracyjnej. Zaskocz swoich gości nowoczesnym i stylowym wyglądem pomieszczenia.

Panele ażurowe pozwalają na nowoczesne kreowanie domowej przestrzeni. Mogą służyć jako ozdoba ścian, a także idealnie nadają się na ściankę działową.

Dodaj do swego wnętrza odrobinę niecodzienności. Zamontuj panel ażurowy na ścianie lub jako samodzielną ściankę i ciesz się oryginalnym wystrojem swego wnętrza.

Ciesz się nieszablonową aranżacją wnętrza swojego domu lub mieszkania dzięki panelom gipsowym 3D. Przekonaj się jakie kompozycje można stworzyć za ich pomocą!

Najdrobniejsze elementy wystroju są pomijane w projekcie, ale to nie znaczy, że są nieistotne. Sprawdź jak duży wpływ na wystrój wnętrza mają ciekawe wieszaki dekoracyjne.