Bonie


Elewacja jest istotnym elementem wpływającym na walory estetyczne budynku. Bonie wzbogacają atrakcyjność elewacji sprawiając, że budynek prezentuje się atrakcyjnie na tle sąsiadujących budowli.

Boniowanie, czyli profesjonalne wykańczanie elewacji różnego rodzaju budynków, docenią ci, dla których ważny jest unikatowy i niepowtarzalny styl. Taki sposób dekoracji elewacji rozbudza również zmysł estetyczny mieszkańców i ich zdolność do odczuwania piękna.

W naszym sklepie znajdą Państwo bonie elewacyjne o niebanalnych kształtach z atrakcyjnymi wykończeniami. Zapraszamy do zakupów!

Bonie – bestsellery


Sztukateria zewnętrzna – kategorie produktów


Bonie


Cenisz unikatowy styl? Chcesz by Twój budynek prezentował się atrakcyjnie na tle sąsiednich budowli? Sprawdź czym są bonie i jak wpływają na walory estetyczne budynku.

Gzymsy podparapetowe


Gzymsy podparapetowe są niebywale istotnymi elementami dekoracyjnymi zyskującymi na popularności. Sprawdź jaką rolę pełnią atrakcyjne i praktyczne gzymsy podparapetowe.

Gzymsy okienne


Zmień biały pasek wokół okna na coś równie praktycznego, ale bardziej wyszukanego. Dopasuj gzymsy okienne do sztukaterii zewnętrznej i ciesz się piękną i elegancką elewacją swojego budynku!

Gzymsy wieńczące


Gzymsy wieńczące stanowią kompozycyjne zamknięcie elewacji i podkreślają indywidualny charakter budowli. Jaki gzyms pasuje do Twego budynku?

Usługi naszej firmy


Sprzedaż sztukaterii i elementów dekoracyjnych


Przejdź do sklepu

Usługa montaży sprzedawanych produktów


Zamów wycenę

Realizacje zadowolonych klientów