DECOROLO – sztukateria – Warszawa – Piaseczno

Listwy ścienne

Mieszkasz w domu i nie wiesz jak zaaranżować pokój? A może mieszkasz w mieszkaniu, gdzie właśnie skończyłeś remont, i nie wiesz jak wykończyć wnętrze, któremu chcesz nadać klasyczny, ponadczasowy styl?

Aranżacja wnętrza z wykorzystaniem listew ściennych nigdy nie była tak przyjemna! Dzięki wyprodukowanym przez nas listwom ściennym błyskawicznie nadasz pomieszczeniu nowego, nietypowego wyglądu. Taki zabieg pozwoli na wykonanie wielu różnych aranżacji. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do listew jednego rodzaju ? skontaktuj się z nami i stwórz wymarzony zestaw listw w pomieszczeniu!

Dzięki listwom ściennym w prosty sposób nadasz pomieszczeniom w swoim domu lub mieszkaniu całkowicie nowego stylu. Jeśli szukasz niebanalnego sposobu na zmianę aranżacji wnętrza, to listwy ścienne będą bardzo pomocne.

Listwy ścienne - bestsellery

Sztukateria wewnętrzna - kategorie produktów

Dodaj swojemu pomieszczeniu odrobinę elegancji i piękna, zadbaj o wyszukany wystrój i charakter pokoju. Już teraz sprawdź czym są i jak wyglądają listwy przysufitowe!

Szukasz pomysłu na eleganckie, a jednocześnie nowoczesne i praktyczne wnętrze? Listwy oświetleniowe LED będą idealnym rozwiązaniem, zarówno dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym!

Masz dosyć nieatrakcyjnych karniszy, które wpływają niekoniecznie pozytywnie na wygląd pomieszczenia? Zobacz jak można je ukryć za pomocą listwy karniszowej!

Masz do dyspozycji dużą ścianę i szukasz pomysłu na jej aranżację? Zobacz jak pomocne mogą być listwy ścienne, dzięki którym nadasz pomieszczeniu nowego stylu.