DECOROLO – sztukateria – Warszawa – Piaseczno

Listwy karniszowe

Karnisze są elementami wykończeniowymi niezbędnymi do zawieszenia firan lub zasłon. Mimo swojej ważnej roli często nie posiadają oczekiwanych walorów estetycznych. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą listwy karniszowe. Specjalnie wyprofilowany kształt poprawi aranżację okienną pomieszczenia. Walory estetyczne spotęguje możliwość montażu oświetlenia LED w tylnej części listwy.

Wejdź do naszego sklepu i przekonaj się, że posiadamy w ofercie listwy karniszowe oraz listwy karniszowe LED, których szukasz!

Przejdź do sklepu:

Listwy karniszowe - bestsellery

Przejdź do sklepu:

Sztukateria wewnętrzna - kategorie produktów

Dodaj swojemu pomieszczeniu odrobinę elegancji i piękna, zadbaj o wyszukany wystrój i charakter pokoju. Już teraz sprawdź czym są i jak wyglądają listwy przysufitowe!

Szukasz pomysłu na eleganckie, a jednocześnie nowoczesne i praktyczne wnętrze? Listwy oświetleniowe LED będą idealnym rozwiązaniem, zarówno dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym!

Masz dosyć nieatrakcyjnych karniszy, które wpływają niekoniecznie pozytywnie na wygląd pomieszczenia? Zobacz jak można je ukryć za pomocą listwy karniszowej!

Masz do dyspozycji dużą ścianę i szukasz pomysłu na jej aranżację? Zobacz jak pomocne mogą być listwy ścienne, dzięki którym nadasz pomieszczeniu nowego stylu.