DECOROLO – sztukateria – Warszawa – Piaseczno

Listwy przysufitowe

Listwy przysufitowe wnoszą do każdego pomieszczenia nutę elegancji połączoną z odrobiną piękna. Te pozornie nieskomplikowane elementy dekoracji wnętrz znajdują swoje zastosowanie w każdym rodzaju wnętrza – niezależnie czy jest ono klasyczne czy nowoczesne. Dzięki swej prostocie nie skupiają na sobie wzroku pozwalając cieszyć się pozostałymi elementami sztukaterii wewnętrznej obecnymi w pomieszczeniu.

Produkowane przez nas listwy przysufitowe cechują się solidnym wykonaniem i wysoką trwałością. Montaż listew przysufitowych można wykonać we własnym zakresie – to nie jest takie trudne jak się wydaje!

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i spraw by wnętrze Twojego pomieszczenia odmieniło się nie do poznania z naszymi listwami przysufitowymi!

Przejdź do sklepu:

Listwy przysufitowe - bestsellery

Przejdź do sklepu:

Sztukateria wewnętrzna - kategorie produktów

Dodaj swojemu pomieszczeniu odrobinę elegancji i piękna, zadbaj o wyszukany wystrój i charakter pokoju. Już teraz sprawdź czym są i jak wyglądają listwy przysufitowe!

Szukasz pomysłu na eleganckie, a jednocześnie nowoczesne i praktyczne wnętrze? Listwy oświetleniowe LED będą idealnym rozwiązaniem, zarówno dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym!

Masz dosyć nieatrakcyjnych karniszy, które wpływają niekoniecznie pozytywnie na wygląd pomieszczenia? Zobacz jak można je ukryć za pomocą listwy karniszowej!

Masz do dyspozycji dużą ścianę i szukasz pomysłu na jej aranżację? Zobacz jak pomocne mogą być listwy ścienne, dzięki którym nadasz pomieszczeniu nowego stylu.