Panele gipsowe 3D


Trendem w sztukaterii zyskującym ostatnimi czasy na popularności są rozwiązania trójwymiarowe. Coraz częściej stosowane są rozwiązania 3D, głównie panele gipsowe 3D, które bardzo dobrze prezentują się we wszystkich wnętrzach niezależnie od metrażu. Panele gipsowe 3D warto stosować na jednej ze ścian pokoju, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by wszystkie ściany były pokryte takim panelem.

Dobrym sposobem na podkreślenie walorów estetycznych paneli gipsowych 3D jest zastosowanie w pomieszczeniu odpowiednio dobranego oświetlenia LED. Subtelne punkty świetlne stworzą nietypową aranżację wnętrza.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą paneli gipsowych 3D dostępną w sklepie.

Panele gipsowe 3D – bestsellery


Elementy dekoracyjne – kategorie produktów


Boazeria angielska


Chcesz nadać swojemu mieszkaniu odrobinę angielskiego wystroju? Przekonaj się, że boazeria angielska będzie w tym przypadku niezastąpiona!

Cegła dekoracyjna


Zrealizuj swój pomysł na piękną ścianę korzystając z naszej cegły dekoracyjnej. Zaskocz swoich gości nowoczesnym i stylowym wyglądem pomieszczenia.

Parawany ażurowe


Panele ażurowe pozwalają na nowoczesne kreowanie domowej przestrzeni. Mogą służyć jako ozdoba ścian, a także idealnie nadają się na ściankę działową.

Panele ażurowe


Dodaj do swego wnętrza odrobinę niecodzienności. Zamontuj panel ażurowy na ścianie lub jako samodzielną ściankę i ciesz się oryginalnym wystrojem swego wnętrza.

Panele gipsowe 3D


Ciesz się nieszablonową aranżacją wnętrza swojego domu lub mieszkania dzięki panelom gipsowym 3D. Przekonaj się jakie kompozycje można stworzyć za ich pomocą!

Wieszaki dekoracyjne


Najdrobniejsze elementy wystroju są pomijane w projekcie, ale to nie znaczy, że są nieistotne. Sprawdź jak duży wpływ na wystrój wnętrza mają ciekawe wieszaki dekoracyjne.

Usługi naszej firmy


Sprzedaż sztukaterii i elementów dekoracyjnych


Przejdź do sklepu

Usługa montaży sprzedawanych produktów


Zamów wycenę

Realizacje zadowolonych klientów