Boazeria angielska


Boazeria angielska MDF, zwana jest także boazerią panelową lub płycinową. Dziś ten rodzaj wystroju wnętrz ponownie cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Nadaje ona pomieszczeniu eleganckiego wyglądu oraz ociepla wnętrze.

Boazeria angielska pasuje zarówno do klasycznych wnętrz jak i tych bardziej nowoczesnych. Jest idealnym urozmaiceniem ścian w salonach, łazienkach, gabinetach, a nawet na klatkach schodowych i korytarzach. Dodatkowo chroni ściany przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniem.

Zapraszamy do naszego sklepu w celu poznania oferty na boazerię angielską.

Boazeria angielska – bestsellery


Elementy dekoracyjne – kategorie produktów


Boazeria angielska


Chcesz nadać swojemu mieszkaniu odrobinę angielskiego wystroju? Przekonaj się, że boazeria angielska będzie w tym przypadku niezastąpiona!

Cegła dekoracyjna


Zrealizuj swój pomysł na piękną ścianę korzystając z naszej cegły dekoracyjnej. Zaskocz swoich gości nowoczesnym i stylowym wyglądem pomieszczenia.

Parawany ażurowe


Panele ażurowe pozwalają na nowoczesne kreowanie domowej przestrzeni. Mogą służyć jako ozdoba ścian, a także idealnie nadają się na ściankę działową.

Panele ażurowe


Dodaj do swego wnętrza odrobinę niecodzienności. Zamontuj panel ażurowy na ścianie lub jako samodzielną ściankę i ciesz się oryginalnym wystrojem swego wnętrza.

Panele gipsowe 3D


Ciesz się nieszablonową aranżacją wnętrza swojego domu lub mieszkania dzięki panelom gipsowym 3D. Przekonaj się jakie kompozycje można stworzyć za ich pomocą!

Wieszaki dekoracyjne


Najdrobniejsze elementy wystroju są pomijane w projekcie, ale to nie znaczy, że są nieistotne. Sprawdź jak duży wpływ na wystrój wnętrza mają ciekawe wieszaki dekoracyjne.

Usługi naszej firmy


Sprzedaż sztukaterii i elementów dekoracyjnych


Przejdź do sklepu

Usługa montaży sprzedawanych produktów


Zamów wycenę

Realizacje zadowolonych klientów