Listwy karniszowe


Karnisze są elementami wykończeniowymi niezbędnymi do zawieszenia firan lub zasłon. Mimo swojej ważnej roli często nie posiadają oczekiwanych walorów estetycznych. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą listwy karniszowe. Specjalnie wyprofilowany kształt poprawi aranżację okienną pomieszczenia. Walory estetyczne spotęguje możliwość montażu oświetlenia LED w tylnej części listwy.

Wejdź do naszego sklepu i przekonaj się, że posiadamy w ofercie listwy karniszowe oraz listwy karniszowe LED, których szukasz!

Przejdź do sklepu:

Listwy karniszowe – bestsellery


Przejdź do sklepu:

Sztukateria wewnętrzna – kategorie produktów


Listwy przysufitowe


Dodaj swojemu pomieszczeniu odrobinę elegancji i piękna, zadbaj o wyszukany wystrój i charakter pokoju. Już teraz sprawdź czym są i jak wyglądają listwy przysufitowe!

Listwy karniszowe


Masz dosyć nieatrakcyjnych karniszy, które wpływają niekoniecznie pozytywnie na wygląd pomieszczenia? Zobacz jak można je ukryć za pomocą listwy karniszowej!

Listwy ścienne


Masz do dyspozycji dużą ścianę i szukasz pomysłu na jej aranżację? Zobacz jak pomocne mogą być listwy ścienne, dzięki którym nadasz pomieszczeniu nowego stylu.

Listwy oświetleniowe LED


Szukasz pomysłu na eleganckie, a jednocześnie nowoczesne i praktyczne wnętrze? Listwy oświetleniowe LED są idealnym rozwiązaniem!

Usługi naszej firmy


Sprzedaż sztukaterii i elementów dekoracyjnych


Przejdź do sklepu

Usługa montaży sprzedawanych produktów


Zamów wycenę

Realizacje zadowolonych klientów